g
Kontakt
Vajanského 2928/13, Lučenec
reception@hotelpelikan.sk
+421 474 330 871
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Nájdete nás

O nás

Hotel Pelikán sa nachádza priamo v centre historického mesta Lučenec. Hotel má výhodnú polohu v blízkosti dopravného uzla medzi Budapešťou a Slovenskom. Disponuje ubytovacou kapacitou 120 lôžok, ktoré sú rozvrhnuté do 55 dvojposteľových izieb v dvoch kategóriách a 5 apartmánov. Súčasťou ponuky služieb hotela je reštaurácia zameraná na európsku kuchyňu, lobby bar a konferenčné priestory pre 200 osôb. Výhodou pre hostí hotela je vlastné parkovisko zabezpečené kamerovým systémom pre 50 osobných vozidiel a niekoľko autobusov.
Užite si našu pohostinnosť

Izby & apartmány

Dvojposteľové izby

COMFORT & STANDARD

Hotel disponuje 10 dvojposteľovými izbami s dvoma lôžkami a s kvalitnými ortopedickými matracmi. Všetky izby sú maximálne variabilné s možnosťou spojiť, alebo oddeliť postele. Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom, sušičom vlasov, LCD televízorom s HD príjmom, telefónom a bezplatným WIFI pripojením na internet. V economy nájdete naviac vaňu alebo sprchový kút.
Pre náročnejších hostí

APARTMÁNY

V hoteli sa nachádza 5 apartmánov s oddelenou spálňovou časťou s dvomi pevnými lôžkami a detskou izbou s jedným pevným lôžkom všade s kvalitnými ortopedickými matracmi. V obývacej časti je možnosť využitia ďalších dvoch prísteliek. Izby majú vlastnú, veľkú terasu s výhľadom na historickú časť mesta Lučenec alebo do hotelového areálu.

AKTIVITY A OKOLIE

U nás sa rozhodne nudiť nebudete. Nechajte sa rozmaznávať vo dvoch blízkych termálnych kúpaliskách, navštíviť môžete hradné múzeum, zámok, či synagógu alebo spoznať celoeurópsky unikát kamenný vodopád a more Šomoška.
Termálne kúpalisko Novolandia
Synagóga
Hradné múzeum
Kamenný vodopád Šomoška

REŠTAURÁCIA

Jedlá z čerstvých surovín sú vždy pripravené
s profesionálnym prístupom našich kuchárov.
Láska ide od žalúdka

GASTRONÓMIA

Z našej gastroponuky si môžete vybrať obedy a večere podávané formou 2- alebo 3-chodového menu alebo bufetu, rauty, recepcie, slávnostné podujatia so špecialitami slovenskej a medzinárodnej kuchyne ako aj grilovačky. Organizujeme pre vás aj netradičné gastronomické podujatia ( napr. tématické rauty, orientálnu noc… ), ochutnávky vína, vodky a koňaku alebo pripravíme večere na objednávku.
Profesionálne služby

KONFERENCIE A SVADBY

Priestory sú vhodné ako na väčšie kongresy a konferencie, prezentácie, sympóziá, tak aj na menšie semináre či porady. Medzi našich klientov patria nadnárodné obchodné spoločnosti, ako aj významné regionálne firmy, organizácie alebo štátne a samosprávne orgány.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Pracujte v našich priestoroch

KANCELÁRIE

Vyberte si priestor pre vašu kanceláriu. Spoznajte administratívno - obchodné centrum Hotela Pelikán, priestor s výnimočnou polohou v srdci mesta Lučenec na najlepšej adrese v meste. Moderný priestor, ktorý dýcha históriou. Moderné administratívne priestory hotela, ktoré ponúkame na prenájom sú ideálnym miestom pre Vaše kancelárie a Vaše podnikanie. Ideálny priestor na biznis dopĺňajú konferenčné miestnosti a kvalitné administratívne a hotelové služby. Jedinečnou výhodou kancelárií je ľahká dostupnosť osobnou i verejnou dopravou a rýchle spojenie s Banskou Bystricou, Košicami alebo Budapešťou.
Tel.: + 421 474 330 871
E-mail: director@hotelpelikan.sk
Andrej
Booking.com

„Veľmi milé prekvapenie, priateľský a proklientsky orientovaný personál na recepcii a v reštaurácií. Vybavenie izieb bolo skromnejšie, ale vyhovovalo účelu a kategórii hotela.“

Andreas Matthes
Tripadvisor.sk

"Dostali sme poslednú izbu v meste s veľmi malými hotelmi a ešte menej reštauráciami. Dorazili sme s motocyklami. Miesto má kúzlo 80. východného bloku hotela, ale veľmi pekné, veľmi čisté a privítali nás otvorenou náručou."

vicinodublino
Tripadvisor.sk

"Bol som na služobnej ceste v meste Lučenec a rozhodol som sa zostať v hoteli Pelikan. Rovnako ako mnoho podobných miest v postsovietskej časti Európy to nie je Versailles. Čo robí moje hodnotenie 5 *, je personál..."

Imrich
Booking.com

„Napriek blízkosti rušnej križovatky sme nevnímali zvýšený hluk. Personál príjemný a operatívne reagoval aj na požiadavky nesúvisiace priamo s ubytovaním.“

Teri_01
Booking.com

„Veľmi milí personál, ochota pomôcť so všetkým. Izba čistá, v celku veľká, hotel blízko k rôznym miestam.“

Lenka
Booking.com

„Netreba čakať luxus, trochu retro, ale na prespatie postačí a splní účel, izba bola priestranná, svetlá, čistá a blízko centra. Personál veľmi ustretový :)“

Janka222
Booking.com

„S ubytovaním sme boli spokojní. Hotel je na dobrom mieste blízko židovskej synagógy a trhoviska. Centrum je tiež blízko. Raňajky, ktoré sme si doobjednali, boli chutné.“

Thomasus77
Booking.com

„Hotel splnil moje očakávania, ktoré som mal. Spím tu už pravidelne tretí rok, pokrok vo vybavení izieb som nejako nezaregistroval, personál môžem aj ja hodnotiť ako väčšina, veľmi ústretoví, milí. Pomer cena/kvalita bol nad priemer.“

Pridaj sa do tímu Hotela Pelikán *** Pošli nám svoj životopis spolu s krátkym motivačným listom.

KARIÉRA

Naša galéria

Pre lepšiu predstavu, ako to u nás vyzerá a na čo všetko sa môžete tešiť, sme si pripravili nasledovné fotografie.

Call Now ButtonZavolať teraz