g
Kontakt
Vajanského 2928/13, Lučenec
reception@hotelpelikan.sk
+421 474 330 871
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Nájdete nás
Image Alt

Gurmánsky zážitok u nás

Reštaurácia

Gastronómia

V príjemnom prostredí reštaurácie hotela Pelikán spojenej s Lobby barom s kapacitou 50 miest Vám ponúkame jedlá európskej kuchyne, široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov a výbornú kávu. Jedlá z čerstvých surovín sú vždy pripravené s profesionálnym prístupom nasich kuchárov. Či už k nám zavítate na romantickú večeru, obchodné rokovanie alebo na firemné či spoločenské podujatie, chuť a kvalita našej kuchyne Vás určite osloví.
Kapacita

Až 50 miest reštaurácii spojenej s lobby barom.

Raňajky

Čakajú Vás bohaté bufetové stoly.

Obed

Vychutnajte si 2- alebo 3-chodové menu u nás.

Večera

Večere podávame formou 2- alebo 3-chodového menu.

Naša ponuka

Z našej gastroponuky si môžete vybrať obedy a večere podávané formou 2- alebo 3-chodového menu alebo bufetu, rauty, recepcie, slávnostné podujatia so špecialitami slovenskej a medzinárodnej kuchyne ako aj grilovačky. Organizujeme pre vás aj netradičné gastronomické podujatia ( napr. tématické rauty, orientálnu noc… ), ochutnávky vína, vodky a koňaku alebo pripravíme večere na objednávku.

Kontakt

Aby sa Váš deň začal príjemne, odporúčame hotelové raňajky formou bufetových stolov so širokým sortimentom raňajkových jedál. Pre akékoľvek informácie kontaktujte nás, my Vám s radosťou poradíme a odpovieme na všetky otázky.

Tel.: +421 911 819 687
E-mail: reception@hotelpelikan.sk

    Call Now ButtonZavolať teraz